Середа, 19.06.2019, 14:58
Вітаю Вас Гість | RSS

Іванівська ЗОШ I-III ст. імені Івана Рачкова

Форма входу

ДО РОКУ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ

2016 рік за рішенням Уряду – це рік англійської мови в Україні. В цьому році вчителям необхідно докласти максимум зусиль для популяризації  найпоширенішої мови в світі – мови Інтернету, ділових  міжнародних паперів, ділового та побутового  міжнародного спілкування.

В березні  та квітні в нашій школі пройшов ряд цікавих заходів.

                                   В  3-4 класах  відбулася  шкільна  олімпіада  з англійської мови.

Маленькі  учасники  розв”язували цікаві завдання, складали діалоги, читали тексти та слухали автентичні записи. В підсумку вони одержали свої перші медалі,-хай і паперові, але чесні!

Наочність – своїми руками!

Всім відомо, яка тепер дорога друкована продукція, тому шостий клас вирішив у позаурочний час самостійно виготовити плакати, які б допомагали під час уроків

Дівчата виготовили плакат про                                Хлопці вирішили, що і шкідливій їжі слід

корисну їжу, овочі та фрукти.                                    приділити увагу, щоб запобігти шкоді здоров»ю.

Скільки ж журналів, листівок та наклейок «постраждало» ! Але саме ці плакати користуються найбільшою популярністю серед учнів.

   

А восьмий клас зробив суттєвий внесок в колекцію презентацій кабінету англійської мови по темі « Велика Британія. Історія, культура, видатні люди». Особливо яскравими та цікавими стали презентації  Лєри  Єгоренкової,  Софії Грибович,  Андрія Пенчева  та  Насті Чокової. Учні виявили уміння працювати в Інтернеті, шукати необхідний матеріал, відбирати його, коригувати згідно вимог. Тепер ми сміливо будемо використовувати цей матеріал на уроках. Це ж так цікаво! І нові знання отримав, і корисну роботу виконав та ще й усі похвалили!

Шостий клас закоханий в  англійську поезію . В середині травня пройшло класне змагання на кращого перекладача англійської сучасної поезії. Вдалими виявилися переклади Захарчука Олександра, Фанка Олександра, Бондаренко Аліни, Чокова Дмитра. Але задоволення від творчості отримали всі!

  

В травні місяці в світлі Року англійської мови в нашій школі відбувся найголовніший для випускників цього року захід – здача обов’язкової  Державної Підсумкової Атестації з англійської мови.

Учні серйозно підготувались та показали високі результати! Вітаємо Лобкову Євгенію, Пишеніну Ксенію, Чувальську Вікторію та Яшнікова Олексія з найвищими результатами!

 

 

Пошук
Календар
«  Червень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Друзі сайту